Головні новини Металлоконструкціі, пластикові корпуса

Металлоконструкції PDF Друк e-mail

   

Металічні корпуса

Металеві корпуса мають ряд особливостей, головний з яких - висока міцність. чим вище клас обладнання по допустимому струму, тим більше зусилля додається при перемиканні обладнання, не кожен матеріал це витримує. Більшість пластикових трифазних боксів витримує не більше дюжини перемикань автоматів D100, при таких навантаженнях корпус повинен бути з металу. Так що пластикові щитки не слід наповнювати модульним устаткуванням номіналом вище 63А, а можливі характеристики розчіплювачів для них -В,С,А.

Є випадки, коли корпус щитка обов'язково повинен бути металевим. Це відноситься до розподільчих пунктів системи TN-C і комутаційним щитів, на корпусі і дверцятах яких встановлена світлосигнальна апаратура або вимірювальні прилади. Двері при наявності на ній навісного електрообладнання повинна бути з'єднана з корпусом гнучким шлейфом. Той, у свою чергу, підключається до ізольованої шини РЕ-провідників. складання релейних пристроїв і схем управління краще виконувати в металевих щитках, використовуючи корпус як загальний нуль.

Пластикові корпуса

Вибір між пластиком і металом - це компроміс між високою природною довговічністю і стійкістю до механічних навантажень в процесі експлуатації. 

Принаймні, продукція перевірених часом брендів має однаковий високий термін служби, незалежно від матеріалу виготовлення.

 У випадку ж використання низькоякісної турецької або китайської електротехніки при виборі щитка у сирий підвал краще зупинити увагу на пластикових варіантах.

Є і більш суттєві відмінності: пластикові щитки не вимагають обов'язкового заземлення (хоча мають групу захисних провідників на колодці), тому при укладанні аналогових схем використовують лие їх. Це, зокрема, відноситься до незаземляемих лініях освітлення, ланцюгів управління, спеціальним структурам з захистом по вирівнюванню потенціалів і схемами з системою заземлення ІТ

У більшості проектів побутового енергопостачання перевага віддається саме пластиковим корпусам модульного типу. 

 

 Отримати консультацію, заказати та купити продукцію Ви можете в нашому офісі за адресою:

м. Житомир вул. Покровська (Щорса), 73

або за телефонами: (0412) 55-49-13,

(063) 411-55-90,

(067) 287-95-85,

(067) 410-19-44

 
КОНТАКТИ

 Зв'яжіться з нами для отримання консультації

55-49-13 (0412)

287-95-85 (067)

411-55-90 (063)

410-19-44 (067)

e-mail: alphaelectrostyle@gmail.com