Пристрій захисного відключення PDF Друк e-mail

УЗО

 

Пристрій захисного відключення (УЗО-рос.) - Пристрої диференційного захисту , що призначені для захисту людей від ураження електричним струмом при несправності електрообладнання. А також для запобігання загорянь і пожеж, викликаних струмами витоку і замикання на землю.

Ці функції не властиві звичайним автоматичним вимикачам, що реагують лише на перевантаження або коротке замикання.

Переважно пристрій диференційного захисту (УЗО) встановлюється в тих ланцюгах, в яких можливі витоки струму і може виникнути небезпека поразки людей електричним струмом .

У будинку або квартирі такими небезпечними місцями є кухня і ванна, оскільки там найчастіше існує підвищена вологість і саме там найчастіше використовуються різного роду електричні пристрої, в яких може утворитися струм витоку, наприклад, це може відбутися з пральною машиною або бойлером.

Тому, всі побутові прилади і розетки в цих і інших приміщеннях повинні бути захищені шляхом установки такого приладу захисту як ПЗВ.

Основні види неправільного підключення ПЗВ

  • Не можна з'єднувати нульовий робочий (N) і фазний провідник, що пройшов через УЗО з іншими нульовими і фазними провідниками після УЗО.
  • Не можна робити з'єднання нульового робочого провідника (N) після УЗО з відкритими конструкціями електроустновки, а там само його не можна з'єднувати з захисним провідником (PE).
  • Категорично забороняється з'єднувати в розетці нульовий робочий та захисний провідник.
  • Якщо в електричній мережі встановлені два захисних пристроїв поєднання нульових провідників призведе до виникнення додаткового струму витоку, як наслідок, спрацювання обох.
  • Якщо в електричному щиті встановлено багато УЗО, то варто перевірити схему підключення, що не було підключення фазного проводу і робочого нуля з різних пристроїв захисту.

 

Тільки правильно вибраний пристрій захисного відключення і правильне його підключення захистить людину і випадку аварії від небезпечного впливу електричного струму.

Отримати консультацію, заказати та купити пристрій захисного відключення Ви можете в нашому офісі за адресою:

м. Житомир вул. Покровська (Щорса), 73

або за телефонами: (0412) 55-49-13,

(063) 411-55-90,

(067) 287-95-85,

(067) 410-19-44


 
КОНТАКТИ

 Зв'яжіться з нами для отримання консультації

55-49-13 (0412)

287-95-85 (067)

411-55-90 (063)

410-19-44 (067)

e-mail: alphaelectrostyle@gmail.com