Модульні автомати PDF Друк e-mail

Автоматичні вимикачі

Автоматичні вимикачі модульного типу - комутаційні пристрої призначені для захисту електричних ланцюгів, кабельних проводок і устаткування від різких, аномальних стрибків напруги, перегріву мереж і їх неприємних наслідків. Повний функціонал сучасних модульних автоматів робить їх пристроями високого рівня безпеки електричних мереж .

 

Основними характеристиками модульних автоматів є

  1.  Номінал автоматичного вимикача.  - Величина струму, при якій автомат спрацює через певний проміжок часу, згідно часу струменевої характеристики.
  2. Тип спрацювання при КЗ -  характеристика автомата, яка вказує, якому струмі ПРИ відбудеться вимикання електропостачання автоматичного вимикача ПРИ миттєвому відключенні комутованого струму. Дана величина вказує і позначає діапазон спрацювання електромагнітного розчеплювача при КЗ .  

>Наприклад, характеристика 3 означає, що при 10-ти кратному збільшенні струму, вище номінально автомат відключиться миттєво, при перевищенні 5-10-ти від В часу згідно токової характеристики:

 

- Характеристика В - спрацювання автоматичного вимикача Ппри 3-5-ти кратному струму, над номінальним значенням.

Використовується для захисту активних навантажень і протяжних ліній освітлення з системами заземлення TN та IT (освітлення )

 

                    - Характеристика C - спрацювання автоматичного вимикача при 5-10-ти кратному струму, над номінальним значенням.  

Призначені для захисту ланцюгів з активним та індуктивним навантаженням з низьким імпульсним струмом  (найбільш поширена характеристика, використовується в яка житловому і офісному будівництві ) 

 

                   - Характеристика D - спрацювання автоматичного вимикача при 10-20-ти кратному струму , над номінальним значенням. 

Використовується при навантаженнях з високим імпульсними (пусковими) струмами і підвищеному струмі включення ( низьковольтні трансформатори, розрядники, підйомні механізми, насоси, електродвигуни). 

 

     3.  Гранична комутаційна здатність -  максимальний струм, який може відключити автоматичний вимикач.

Важлива характеристика, якою часто нехтують. Рекомендуємо використовувати автомати з ПКС 6 кА, але дозволяється використовувати автомати в розподільних і силових лініях з ПКС 4,5 кА.

 

Модульні автомати забезпечують захист від струмів перенавантаження і коротного замикання, для створення повного для захасту вашого будинку рекомендуємо використовувати з НИМИ разом Вимикачі деференціального струму - УЗО

Модульні вимикачі встановлюють на DIN-в рейку пластикові бокси або металеві щити.

Основні виробники модульних автоматичних вимикачів величезна кількість. Найбільш відомі і найбільш надійні - це автомати EATON, Schneider Electric, ABB, Legrang . Це надійна продукція, яка виготовляється із якісних матеріалів і відповідним вихідним контролем . 

Отримати консультацію по тепловим завісам, заказати та купити Ви можете в нашому офісі за адресою:

м. Житомир вул. Покровська (Щорса), 73

або за телефонами: (0412) 55-49-13,

(063) 411-55-90,

(067) 287-95-85,

(067) 410-19-44

 
КОНТАКТИ

 Зв'яжіться з нами для отримання консультації

55-49-13 (0412)

287-95-85 (067)

411-55-90 (063)

410-19-44 (067)

e-mail: alphaelectrostyle@gmail.com